eryaman oto kiralama
 1. Merve Topsakal

  Bir kaçkez araç kiraladim araçlarda bir problem yaşamadim yetkililerine çok teşekkur ediyorum arkadaşlar kesinlikle aklinizda soru işareti kalmadan araç kiralayabilirsiniz..

 2. Bersu Altıparmak

  lk araba kiraladığım yerdir, sonrasinda 2 kere daha kiraladım çok memnun kaldım. Titiz ve hızlı çalışan, anlayışlı insanlar. Kesinlikle memnun kalırsınız Ankara'da araba kiralanacak en iyi yer bence.

 3. Metin Kayrancıoglu

  Acar rent a car ailesine tesekkur ediyorum çok temiz ve dürüst insanlar hic bir sorun yasamadim ilk kiralama deneyimim di ve daha sonra da yine bu firmayı tercih edeceğimi tekrar belirtmek isterim herkese tavsiye ediyorum

 4. Abdullah Aksoy

  Eryaman oto kiralama firmasından 2 senedir araç kiralıyorum. Sağolsun çalışan arkadaşlar her konuda yardımcı oluyorlar. Araçlar temiz ve bakımlı ayrıca zamanınız yoksa evinize kadar getirip teslim ediyorlar.

 5. Seda Saltık

  Biz tesadüfen gittik ama iyiki gitmişiz dedik gerçekten iş çözen her konuda yardımcı olan mükemmel insanlar

 6. Hilal Alpay

  Bir kac oto kiralama firmasından araç kiraladim ama ilk kez bu kadar profosyonel bir firma ile çalıştım hem araçları çok bakımlı ve temiz personelleri çok ilgili gerçekten çok memnun kaldım umarım yorum okunur ve benim gibi bu konuda hassas olan insanlar bu bilgiden faylanirlar teşekkür ederim yardimlariniz ve güler yüzünün için.

Sizde Yazın...